Ongeveer een maand geleden kondigde ik aan dat ik aan de 30 day challenge mee ging doen. Niet eentje, nee ik ging ik er gelijk twee tegelijk doen. Vandaag zouden de 30 dagen voorbij zijn. Benieuwd hoe het is gegaan en of ik het volgehouden heb? Lees dan even verder.
Aankomende week herhaal ik de laatste 7 dagen van de 30 day challenge nog een keer. Dit keer ga ik me er strikt aan houden. Zo heb ik het gevoel dat ik de 30 day challenge met een goed gevoel kan afsluiten. Ik ben trots op mezelf dat ik het toch nog zo goed vol heb kunnen houden.
Dan misschien nog wel een goede tip voor jou. De crunches gingen altijd best lekker. Tegen het planken keek ik altijd een beetje op. Vooral tegen het einde moet je best een hele tijd in dezelfde positie blijven liggen. Een tip is daarbij dan ook om een YouTube video aan te zetten. Zo heb je je aandacht even bij iets anders waardoor het een stuk sneller voorbij is en een stuk makkelijker vol te houden is. Ook vind ik het altijd prettig om dingen af te kunnen strepen. Heb jij dat ook? Schrijf dan alles uit en strepen maar met je markeerstift.
Volgende week kies ik weer een nieuwe challenge uit. Ik twijfel nog of ik er weer twee kies of dit keer voor één challenge ga. Ik ben dan wel van plan om 1x in de week een update te schrijven in een artikel. De updates komen dan allemaal in één keer aan het eind online. Zo kan ik een nog beter beeld geven van mijn ervaringen.
Hoewel deze challenges dan wel niet 100% geslaagd zijn, ben ik toch erg tevreden. Ik ben veel bewuster bezig met bewegen, zo goed als dagelijks en het geeft echt een goed gevoel.
Heb jij al eens meegedaan aan een 30 day challenge?
~Liefs Sandra