Een nieuwe maand is weer aangebroken en dat betekent ook een unboxing van de nieuwe StyleTone Beautybox. Deze maand is het thema Goal Digger en zit de beautybox weer bomvol prachtige producten. Of dat nog niet genoeg is krijg je bij het afsluiten van een abonnement nu ook een extra gratis beautybox t.w.v. minimaal € 40,00. Benieuwd? Lees dan even verder.
Wederom worden de producten weer prachtig verpakt!
De StyleTone beautybox is een box die elke maand bestaat uit minimaal 5 full-size producten. Deze box valt, afhankelijk van het soort abonnement dat je afsluit, elke maand, 3 maanden lang of een jaar lang door jouw brievenbus. Je hoeft dus ook niet thuis te wachten op het pakketje, wat echt ideaal is. Elke box heeft een bepaald thema. Dit keer is het Goal Digger.
Naast de full-size producten bevat de box ook een boekje met uitleg over de producten en handige tips & tricks. Deze beautybox kost €12,50 per maand voor Nederlandse leden en € 15,00 voor Belgische leden. Afhankelijk van het soort abonnement dat je afsluit ontvang je ook nog een korting. Voor een bedrag van €12,50/€15,00 ontvang je dus elke maand een box vol leuke producten waarvan de waarde meerdere malen hoger ligt dan het bedrag dat je voor de box betaalt.
Als extraatje zaten er deze keer ook drie vrolijke kaarten in de beautybox.
Bellápiere Cosmetics Fan Brush 27
In de box van januari zat wederom een kwast. Dit keer was het een fan brush van Bellapière, een merk wat ik al kende van de vorige StyleTone box. Het is een hele fijne zachte kwast met een luxe uitstraling die perfect is voor het aanbrengen van highlighter. Deze kwast heeft mijn huidige Fan Brush zeker overtroffen.
Emité Long Lasting Waterproof Mascara
Mascara is zo’n product waar ik constant zoekende mee ben. Zelf gebruik ik vooral mascara’s die niet waterproof zijn. Het merk Emité, waar deze waterproof mascara van is, kende ik zelf nog niet. De verpakking is basic en de opdruk is bijna niet zichtbaar. De dop loopt spitser toe, waardoor het borsteltje fijn in de hand ligt.
De mascara brengt makkelijk aan en geeft een resultaat wat mij verraste. Mijn wimpers zijn lang en vol, iets wat ik normaal gesproken niet gewend ben van waterproof mascara’s. Dit is ook een van de redenen waarom ik waterproof mascara’s vaak in de schappen laat liggen. Waterproof is hij ook zeker, hij blijft goed zitten. Zelfs na een plons water in je gezicht. Daarnaast is hij gemakkelijk te verwijderen. Wat een fijn product!
Evelyn Iona Lip Gloss – Lise
Dit lipglosje is toch prachtig? Een mooie roze kleur met een gouden glitter. De combinatie met de zwarte details op de verpakking vind ik erg mooi! Dit is het soort kleurtjes waardoor ik weer vaker lipgloss ga dragen.
Wat een mooi kleurtje is dit zeg! Het perfecte neutrale kleurtje voor overdag. Een zacht roze kleurtje met een mooie subtiele shimmer door de gouden glitters die niet plakt. Daarnaast voedt het je lippen ook nog eens door o.a. oregano, kokosnootolie en shea butter. En die vanille geur, heeerlijk!
Seraphine Guava Butter Lip & Cheek Stain
Guava Butter is een multifunctioneel product dat je zowel op je wangen als op je lippen kunt gebruiken. Zelf ben ik vaak niet zo’n fan van zulk soort producten, omdat ik het vaak toch net niet fijn vind werken. Ik ben benieuwd of dat met dit product anders is. Het is trouwens maar liefst 91% natuurlijk en bevat shea boter en geen parabenen of minerale oliën.
In eerste instantie schrok ik een beetje toen ik het product enthousiast aanbracht op mijn wang. Gelukkig blendt het product gemakkelijk en blijft er een mooie subtiele frisse blos achter op je wangen. Ook mijn lippen geeft dit product een frisse uitstraling en gelukkig lijkt hij een stuk minder oranje op mijn lippen als in de verpakking. Het was wel even een uitdaging om aan te brengen door de grote ronde vorm, maar ik moet toegeven dat dit product me blij verrast heeft. Ook dit product ruikt heerlijk zoet.
Figs & Rouge Hydra-Activ Flawless Effects Serum
Als laatste een luxe Serum wat op zichzelf maar liefst drie keer de prijs die je voor de beautybox betaalt waard is. De laatste tijd ben ik steeds meer in-to de huidverzorging en dit serum is zeker een mooie aanvulling op mijn huidverzorgingsroutine.
Dit product bevat naast vitamine A, C & E anti-oxidanten en hyaluronzuur wat zorgt voor een gezonde, gladde en gehydrateerde huid. Daarnaast ruikt dit product heerlijk fris, wat je gelijk een fris en stralend gevoel geeft wanneer je opstaat en naar bed toe gaat.
De verpakking vind ik zelf erg mooi en voelt luxe aan. Het serum zelf is een gel die snel in de huid trekt en je huid heerlijk zacht en glad aan laat voelen. Dit product heeft zeker een vast plekje gekregen in mijn huidverzorgingsroutine.
De prijzen van alle producten nog even op een rijtje:
Bellápierre Cosmetics Fan Brush € 20.-
Emité Waterproof Mascara € 22.-
Evelyn Iona lipgloss € 20,-
Seraphine Botanicals Guava Butter € 21.-
Figs & Rouge Hydra-Activ Serum € 38,-
Totale waarde StyleTone Beautybox januari 2017 € 121,-
Het leuke aan de StyleTone Beautybox is dat hij full-size producten bevat die je ook daadwerkelijk echt zal gaan gebruiken. Daarnaast hebben de producten maar liefst een waarde van € 121,- terwijl je er maar € 12,50/€15,00 voor betaalt. Daarnaast heb ik een kortingscode voor jullie waarmee je bij het afsluiten van minimaal een 3-maandcontract een gratis beautypakket t.w.v minimaal €40,- ontvangt. Dit beautypakket is een volledige look, voor de ogen, lippen of het gezicht. De StyleTone kortingscode is: sandragoals.
Heb jij de StyleTone Beautybox al een keer geprobeerd? Zo niet, lijkt het jou wat?
Mooie inhoud! Leuk dat er een product van Bellapierre in zit, dit is toch een vrij duur en exclusief merk.
Wow wat een mooie producten!! Nee, ik heb niet zo’n abonnement maar ik zou het wel willen 🙂