Roze Short – H&M. Het eerste broekje is een leuk knalroze sportbroekje van de H&M, die ik sinds kort ook in mijn bezit heb. In het echt is hij nog veel feller en rozer. Hij zit erg lekker en staat ook nog eens leuk. Dat alles voor maar €5,00.
Minty Sport – America Today. Het mintgroene sportbroekje vind ik echt stoer. Het model en de groene en zwarte kleur doen me een beetje denken aan boksen. Het handige aan dit broekje is dat er nog een strak broekje aan vast zit.
Pink Confetti – Nike. Het leuke aan dit broekje vind ik de subtiele roze details. Het is niet schreeuwerig en dat is soms ook wel fijn. Ook dit broekje heeft een strak broekje eronder.
Marble Short- Boohoo Het laatste broekje ziet er in eerste instantie niet echt leuk uit, maar ik zag het voorbijkomen op de website waarbij een model dit broekje aan had en dat stond toch wel erg leuk. Een lekker vrolijk zomers printje.
In mijn diary heb je misschien wel kunnen zien dat ik twee nieuwe sportbroekjes gekocht heb bij de H&M. Ze zitten erg lekker en ze waren ook nog eens goedkoop. Heerlijk luchtig om mee te lopen!
Wat voor sportkleding gebruik jij in de zomer?
Wat een mooie broekjes! Ik heb zelf ook die van H&M! Heel fijn 🙂
Oeh! Dit zijn hele leuke shorts!
Mooie shorts!